okmar
[Tutaj powinien być objekt FLASH]
Okenní systémy PVC firmy Aluplast
 Nabídka » Aluminium Reynaers » Hliníkové kryty stěn

Kryty stěn Reynaers byly vytvořeny dle požadavků současné architektury. V závislosti na potřebách je možno vybrat sloupové západkové systémy -ve všech estetických verzích- nebo technicky pokročilou modulární stěnu, která dovoluje velmi rychlou montáž na místě.

Všechny naše systémy jsou vzájemně kompatibilní, což umožňuje bezproblémové sestavení okenních, dveřních,stěnových i střešních systémů s cílem vytvořit ucelená řešení , což dává projektantům neobvykle solidní systémy a svobodu projektování.

Konzultanti firmy Reynears Vám pomohou již v etapě přípravy projektu i v průběhu stavby k učinění nejlepšího výběru.

Kompletní řešení krytů stěn.
Rozvoj technologií zcela změnil úlohy krytů stěn. Do nedávna byly fasády jediným oddělením vnějšího světa od vnitřku, dnes však je aktivním modulem působícím s atmosférickými podmínkami vně. V dnešních časech musí být fasády lepší s ohledem na propustnost světla, větrání , topení a ochranou před hlukem.

Tepelná a zvuková izolace, to jsou základní pojmy v současném stavebnictví. Široký sortiment systémů krytů stěn, systémů slunečních clon , oken a dveří neoddělitelně souvisí s úsporou energie a užitečnosti budovy. Naše systémy byly zpracovány a otestovány z pohledu jejich využívání ve většině míst, od věžáků a obchodních výloh po střešní konstrukce a výstavní okna.  Uplatnění velkoobchodní i maloobchodní , nemocnice a školy, obytné budovy, veřejné budovy, průmyslové investice a hotely, to je pouze část branží, ve kterých jsme získali výborné renomé za odbavení, kvalitu, realizaci i technickou podporu.

 

Seznam Ukaž to

Plastová okna

Hi-net strony www portale reklama
Hi-Net CMS v2.0

Okmar CZ Okmar PL Okmar DE