okmar
[Tutaj powinien być objekt FLASH]
Okenní systémy PVC firmy Aluplast
 Nabídka » Aluminium Reynaers » Systémy REYNAERS Aluminium

Firma REYNAERS se zabývá výrobou hliníkových systémů již více než třicet let a je přítomna na všech evropských trzích. Všechny okenní a dveřní systémy jsou pečlivě testovány s ohledem na soulad s požadavky polských a evropských norem

Přednosti hliníku
Na trhu je k dispozici řada stavebních materiálů a pokud se budete rozhodovat o stavbě nebo rekonstrukci budete stát před výběrem z mnoha možností. Hliník je neobvykle odolný materiál, který je vhodný na každou stavbu.

Systémy REYNAERS Aluminium

Pokud uvažujete o stavbě nebo renovaci nějaké budovy, vyplatí se zamyslet se nad uplatněním hliníkových konstrukcí v této investici s ohledem na četné přednosti hliníku.

Dále jsou postupně vyjmenovány tyto přednosti

 • Hliník má dlouhou dobu využití. Neničí se vlivem UV záření a vlhkosti, nehnije ani se neohýbá.
 • Hliník se lehce udržuje. Vzhledem ke své hladkosti a lesku nepřitahuje prach ani písek.
 • Hliník je bezpečný a nehořlavý. S ohledem na svou trvanlivost je odolný proti prasknutí.
 • Hliník je přívětivý k životnímu prostředí a je ekologický. Zcela se dá znovu použít a jeho recyklace vyžaduje méně energie.
 • Hliník je lehký materiál, což ulehčuje jeho montáž.
 • Hliník má mimořádně příznivý ukazatel ceny ke kvalitě.Hliník garantuje optimální neprodyšnost a vodotěsnost .
 • Hliník má skvělý koeficient tepelné izolace.
 • Hliníkové okno izoluje od zimy i od tepla a splňuje všechny požadavky zákona s ohledem na energetickou úspornost.
 • Hliník zajišťuje optimální akustickou izolaci.
 • Hliníkové profily mohou bez problémů spojovat tlusté vrstvy skla, což je důležité v případě ochrany před nepříjemným hlukem.
 • Hliník je dostupný v bohaté paletě barev.
 • Hliník se hodí k rekonstrukci staveb nezávisle na slohu v jakém byly postaveny.

Nejmodernější systému zabezpečení povrchů dovolují firmě Reynaers poskytovat desetiletou systémovou záruku na lakýrnické povrchy, což nejlépe svědčí o kvalitě nabízených výrobků. Pro všechny hliníkové konstrukce existuje možnost výběru z obrovské palety barev, čítající přes 400 odstínů. To umožňuje přizpůsobit naše výrobky individuálním požadavkům každého klienta,. Tato široká škála barev obsahuje odstíny lesklé, matné, metalizované, pastelové a dokončovací povlaky vznikající v procesu eloxování .

Opracování povrchů. U profilů firmy Reynaers se používá hliníková slitina s označením AW 6060 dle EN 573-3. Tato slitina má vysokou stálost a odolnost proti působení vnějších atmosférických vlivů. Ochranu a barevnost hliníkových profilů je možno zajistit lakováním nebo anodováním.

Při eloxování , dle specifikací Qaulanod, vzniká tvrdá vrstva oxidu, který hermeticky uzavře přístup vzduchu k hliníku a zajistí jej tak před korozí. „Kovový charakter" profilu zůstává viditelný. Ke zvýšení estetických kvalit anodového povlaku je možno eloxování provést v široké paletě barev. Je možno také získat jiný vzhled díky speciálnímu vstupnímu opracování ( např. kartáčování).

Lakování nebo emailování je provedeno v souladu se specifikací Qualicoat a spočívá v pokrytí profilu vrstvou barevného prášku a jeho ohřevu v teplotě mezi180 - 200 °C, čímž se dosáhne finálního efektu tvrdého povlaku.

Coatex, jednoduchost v údržbě a strukturální lak odolný proti poškrábání.

Coatex, strukturální lak firmy Reynaers Aluminium, má mimořádně atraktivní vzhled a je odolnější proti poškrábání ve srovnání s tradičními laky.

Oficiální testy ukazují, že Coatex je až o 65 % odolnější proti poškrábání než standardní práškové laky.

A co víc, okna a dveře pokryté Coatexem vyžadují o polovinu méně čistících úkonů. Díky zvrásněné struktuře byla zredukována přilnavost prachu a jiných nečistot, které jsou odstraňovány deštěm, proto se povlaku Coatex líbí, když prší.

 

Seznam Ukaž to

Plastová okna

Hi-net strony www portale reklama
Hi-Net CMS v2.0

Okmar CZ Okmar PL Okmar DE